Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

QNB Finansbank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

QNB Finansbank çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde QNB Finansbank müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden QNB Finansbank şikayet hattına erişebilirsiniz. QNB Finansbank müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

1987 yılından bu yana ülkemizde bankacılık sektöründe önemli yer edinen QNB Finansbank, birçok yatırımcıya uygun faiz avantajlarıyla ve müşterilerine en uygun fırsatlarıyla hizmet veriyor.

QNB FİNANSBANK ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Finansbank A.Ş, 26 Ekim 1987 tarihinde Hüsnü Özyeğin’in önderliğinde kurulmuştur. Gerek kurucusu gerekse lider kadrosuyla o dönem kurulan bankalardan temel felsefe ve bankacılığa bakış açısıyla ayrışmış; profesyonel bankacıların hayata geçirdiği, akıllı bankacılığın icra edildiği bir başarı öyküsüne dönüşmüştür. 2016 yılının Haziran ayında Orta Doğu ve Afrika bölgesinin lider finansal kuruluşu olan Katar’ın en büyük bankası Qatar National Bank S.A.Q (QNB Group) tarafından satın alındıktan sonra QNB Finansbank adını almıştır. Banka olarak siz değerli müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti sunacağımızın sözünü veriyoruz. QNB Finansbank çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Müşterilerimizin fikirleri ve talepleri doğrultusunda kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Dolayısıyla herhangi bir konudaki soru görüş ve önerileriniz için kolay bir şekilde bizimle iletişime geçebilir, fikirlerinizi bizlere kolaylıkla iletebilirsiniz. Fikirleriniz bizim için değerlidir. Herhangi bir konuda yaşayabileceğiniz sorunları çözebilmek adına çağrı merkezlerimiz her daim hizmetinizdedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ