Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Samsung Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

SAMSUNG MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

1938 yılında Lee Byung-Chul tarafından kurulmuş olan samsung Güney Kore merkezli bir şirket olarak varlığını sürdürmektedir. Yönetim Kurulu Başkanı Lee Kun-Hee olan firmanın çeşitli gurupları mevcut olup içlerinde en önemli ve başı çekeni Samsung Elektronik’tir. Samsung elektronik teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşteri kitlesini arttırmaktadır. Müşteri hizmetlerine gereken önemi vermeye çalışarak büyüyen firma ilerleyen zamanlarda da varlığını güçlendirmektedir.

Bünyesinde yaklaşık 330 bin kişi çalıştıran bu büyük firma ağını genişletmekte ve hizmet kalitesini sürekli arttırmaktadır. Bir çok ülke ve şehirde geniş kitlelere hitap eden firma uluslararası teknoloji ve sanayi gelişmelerini takip ederek ve bizzat rol oynayarak adını duyurmaktadır.

Yaşamış olduğunuz sorunları Samsung Müşteri Hizmetleri Numarası ile sorunsuz şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Samsung ile ilgili tüm istek, şikayet, öneri ve sorularınızı günün her vakti Samsung Müşteri Hizmetleri‘ne iletebilirsiniz. Samsung üretimde ve sahada olduğu kadar müşteri ilişkilerinde de sektörün önde giden markalarından biri haline gelmiştir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ