Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Samsung Müşteri Hizmetleri Numarası 2020

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Bu makalemizde Samsung müşteri hizmetleri numarası 2020, Samsung telefon numarası, Samsung iletişim, Samsung müşteri temsilcisi gibi konular hakkında bilgi vereceğiz.

SAMSUNG MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI 2020

Uluslararası teknoloji pazarının en büyük markalarından Samsung, teknolojinin her alanında faaliyet gösteriyor. Üretim ve satış alanlarında faaliyet gösteren, Kore merkezli olarak faaliyetlerini sürdürüyor. 1938’ den beri elektronik ve dijital çözümler alanlarında üretim gerçekleştiren Samsung’ un uluslararası pazarda en fazla bilinen markası ise Samsung Electronics’ tir. Şirketin en önemli markası olan Samsung Electronics, 2009’ dan beri üretim gerçekleştiriyor. Son yıllarda akıllı telefonları ile daha fazla ön planda bulunuyor olsa da markanın ürün portföyü oldukça geniştir. Uluslararası pazarda tam 88 farklı ülkede satış gerçekleştirdiği gibi satış sonrası destek hizmetleri de sunuyor. Samsung, ürünlerindeki kullandığı yüksek kalite kadar satış sonrası destek konusunda da dinamik bir yapıya sahip. Özellikle de Samsung müşteri hizmetleri numarası 2020 ile her türlü konuya ilişkin olarak müşteri temsilcileriyle kolayca görüşme gerçekleştirilebiliyor.

Ürün portföyünde yer alan akıllı telefonların yanı sıra tablet bilgisayar, dizüstü ve masaüstü bilgisayar, bilgisayar çevre birimleri, beyaz eşya teknolojileri ve kulaklık gibi çok farklı bilişim ve elektronik ürünler yer alıyor. Satış kanalları aracılığıyla tüketiciye ulaştırdığı bu ürünlerinde merak edilenler, yaşanan sorunlar ve öneriler ile ilgili olarak Samsung müşteri hizmetleri numarası 2020 hizmetlerine başvuru gerçekleştirilebiliyor. Yüzlerce farklı teknolojik alanında, on binlerce farklı ürün Ar-Ge, üretim ve satışını gerçekleştiren Samsung, satış sonrası hizmetlerde de Türkiye’ nin en önemli markaları arasında bulunuyor. Samsung müşteri hizmetleri numarası 2019 sayesinde güncel çağrı merkezi numarasını arayarak, satış sonrası destek alınabiliyor.

Son yıllarda alınan veriler baz alındığında Türkiye’ nin en çok satış yapan teknoloji markası Samsung’ un ürünlerine dair teknik destek alabilmek için Samsung müşteri hizmetleri numarası 2019 güncel olarak alınabiliyor. Samsung’ un Türkiye’ de “444” altyapısında çağrı merkezi hizmeti bulunuyor. Bu çerçevede de Samsung’ un 444 77 11 numaralı çağrı merkezi aranabilir. Ürün garantisi, şikayet ve öneri gibi her türlü konuya ilişkin olarak Samsung müşteri hizmetlerine başvurular gerçekleştirilebiliyor.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ