Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Samsung Türkiye Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Bildiğiniz üzere en iyi en güvenilir ve en kaliteli cep telefonları, televizyonları ve çok daha fazlasını üretip satışını yapan Samsung firması giderek gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir. Son zamanlarda iyice geliştirip satışa sunduğu akıllı cep telefonları herkesin dikkatini çekmektedir. Birçok çeşitli elektronik ürünleri tasarlayıp piyasaya süren Samsung firmasının web sitesine girerek birçok ürünlerine göz gezdirebilirsiniz. Cep telefonu deyince akla gelen ilk markaların başında Samsung firması gelmektedir.

Kore ülkesinde faliyete geçen ve orada ektronik ürünleri üreten Samsung pek çok başarılı ürünlere imza atmıştır. 1 Mart 1938 Yılında kurulan Samsung ayrıca bazı gruplara sahiptir.

Cep telefonları kadar Lcd televizyonları ile de ünlü olan Samsung firması çıkardığı tüm ürünleri kullanıcıya sevdirmeyi başarmıştır. Diğer elektronik firmalara göre daha hızlı bir şekilde çalışan Samsung yıl içinde çok fazla elektronik ürünü kullanıcıya sunmayı başarmıştır. Kesinlikle tercih edebileceğiniz en iyi elektronik ürün firmalarından biridir.

Samsung Türkiye Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 77 11

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ