Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Senin Bankan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ADRES
Büyükdere Cad. No: 129/1 34394 Esentepe / İSTANBUL
FAKS
0 (212) 354 12 12
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Senin Bankan çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Senin Bankan müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Senin Bankan şikayet hattına erişebilirsiniz. Senin Bankan müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

SENİN BANKAN ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Senin bankan Kuveyt Türk’e bağlı bir internet bankacılığı sistemidir. Bir banka hesabı açmak istiyorsunuz ancak bankalara gidip sıra beklemek istemiyor musunuz? Senin bankan tam size göre, bu sistem sayesinde şubelerde sıra bekleyerek hesap açtırmak geride kaldı. Üstelik Dünyada ilk olarak faizsiz dijital bankacılık platformu olan Senin Bankan şubesi olmadan sadece internet üzerinden hizmet vermektedir. Kuveyt Türk müşterilerine kolaylık sağlayarak şubeye gitmeden rahatlıkla ve hızlı bir biçimde işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Senin bankan, müşterilerinden hesap kesim ücreti talep etmez ve aynı zamanda müşterilerinin gerçekleştireceği EFT ve Havale işlemlerinden ücret almadan müşterilerine internet bankacılığının keyfini yaşatır. Aynı zamanda Senin Bankan müşterileri para çekmek için Kuveyt Türk ATM veya şubeleri aramadan her bankanın ATM’lerinden para çekebilirler. Senin Bankan Çağrı Merkezi Numarası ile de müşterilerine kolay ulaşım imkânı tanıyan bir sistemdir.

Senin Bankan çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ