Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Shopier Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ADRES
İçerenköy Mh. Topçu İbrahim Sk. Sancaktaroğlu Plaza No:4 Kat:5 Ataşehir 34752 İstanbul, TÜRKİYE
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Shopier çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Shopier müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Shopier şikayet hattına erişebilirsiniz. Shopier müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

SHOPİER ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Son günlerde sosyal medya üzerinden yapılan alışverişlerde kullanılan güvenilir bir Türk yapımı kuruluş oluşumuz ve ücretsiz üyelik özelliğimiz tercih edilme nedenlerimiz arasındadır. İnsanların bir ürünü alım veya satım yaparken paranın korunaklı bir şekilde aktarılması konusundaki başarılarımız sayesinde sizlerin gözde alışveriş platformu olduk. Hiçbir sıkıntıya uğramadan yapacağınız işlemler ile rahat bir hayat sunmaya devam ediyoruz. Siz kullanıcıların herhangi bir sıkıntıya uğraması konusunda tamamıyla sizin yanınızdayız. Sürekli hazır vaziyetteki şikayet ve müşteri hizmetleri hatlarımız bütün problemlerinizi çözüme kavuşturmak için sizlerle.

Shopier çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

SHOPİER MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Satış linklerinizi istediğiniz her ortamda paylaşmak artık size kalmış. İstediğiniz her ortamda yayınlayabileceğiniz linkleriniz müşterilerinizin tıklamasıyla ister toplu ister tek bir ürüne yönlendirerek satış yapma imkanı sağlıyoruz. Bunun yanında bütün internet alışveriş sitelerinde bir sorun olabileceği düşüncesi ile müşteri hizmetleri servisimiz ile de direk bağlantı kurarak problem her ne ise kullanıcımız olarak rahatça halledebilirsiniz. Müşteri hizmetleri için 0850 840 1510 numaramızı telefonunuzdan tuşlayarak kolay bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz her konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Shopier müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ