Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Siemens Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Siemens çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Siemens müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Siemens şikayet hattına erişebilirsiniz. Siemens müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Siemens 1847’de Almanya’da kurulmuş bir elektronik firmasıdır. Avrupa’nın en büyük elektronik firması niteliğini taşımaktadır. Siemens; endüstri, sağlık ve enerji alanlarında hizmet vermektedir. Türkiye’de 1856 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Siemens dünya üzerinde toplam 190 ülkede 480 binden fazla çalışanıyla faaliyet göstermektedir.

Siemens’in genel ürün kategorileri şu şekildedir; konglomerat, telekomünikasyon, güç üniteleri, otomasyon, aydınlatma, medikal teknolojiler, ulaştırma ve otomotiv, demiryolu araçları, su teknolojisi, yapı teknolojileri, ev aletleri, yangın uyarı sistemleri, bilişim servisleri, Siemens PLM yazılım.

SİEMENS ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Avrupa’nın teknoloji devi olan Siemens Türkiye’deki kişilerin ilk tercihi haline gelmiştir. Bünyesi içerisinde bulunan beyaz eşyaları ve elektronik aletleri ile ürünün kalitesi tartışılmaz bir gerçektir. Ülkemizde 400’den fazla yetkili servisi ile de ürünlerinin arkasında olan bir markadır. Servisler kurulum, bakım, arıza, orijinal yedek parça ihtiyaçlarını kişilere sunmaktadırlar. Birçok satış noktası ve ünlü alışveriş mağazalarında bulunan çeşitleri ile her yerde bu markayı görebilirsiniz. Buzdolabı, çamaşır-bulaşık makinesi, fırın, küçük ev aletleri, klima, televizyon gibi ürünleri ile çok kişinin tercih ettiği çeşitler arasında ihtiyacınız olan ürünleri yetkili satış noktalarından temin edebilirsiniz.

Ürünlerine verdiği değer, kişilere sunduğu kaliteli hizmetle birlikte her geçen gün şube sayısını artıran marka, çağrı hizmetleri ile de sizlerin yanında yer almaktadır. Teknik destek almak, ürünlerle ilgili sıkıntılarınızı dile getirmek ve görüş- öneri bildirmek için çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ