Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Sony Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Direkt Bağlanma

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Sony gibi kullanıcı ve izleyici sayısı fazla olan birçok teknoloji firmalarının müşteri temsilcilerine ulaşmak veya müşteri hizmetleri telefon numarasını bulmak kolay olmayabilir. Sony müşteri hizmetlerine bağlanırken de bazen kısa bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcileri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka geri dönüş yapacaklardır, sorunlarınız, şikayetleriniz, görüş ve önerileriniz ile yakından ilgilenecektirler. Sony müşteri hizmetlerine bağlanmak için aşağıdaki iletişim yollarıyla iletişime geçip konu hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

Sony müşteri hizmetleri ile iletişime geçen müşterilerin en çok karşılaştıkları sorunlar içinde, sony akıllı telefon arıza destek, sony markalı ürünün değişimi veya iadesi, sony hakkında şikayet ve yardım gibi benzer işlemler yer almaktadır.

Kendi başınıza sorunlara çözüm bulamadığınız durumlar da Sony resmi ve gerçek olan müşteri hizmetlerin den yardım almak en mantıklı ve güvenli seçenektir. Sebebi ise kötü niyetli olan kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi vermeniz durumunda mağdur olabilme ihtimaliniz vardır.

SONY Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:

0212 473 77 77 (Sony Akıllı Cihazları İçin)

444 76 69 (Televizyon, Ses ve Fotoğraf Makinesi Benzeri Cihazları İçin)

444 82 46 (Sony VAIO Cihazları İçin)

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ