Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Sony Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Sony çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sony müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Sony, 1946 yılında Japonya’da kurulmuş olan teknoloji şirketidir. İletişim,video oyun konsolları ve bilgi teknolojisi alanlarında ürünler üretip geliştirmektedir. Dünyanın en büyük teknoloji firmalarından birisidir. Sony, kendisini 5 farklı kategoriye ayırmıştır. Bu kategoriler; elektronik, oyun, eğlence, finansal servisler ve diğer olmak üzere 5’e ayrılır. Nintendo’dan sonra dünyada en büyük 2.eğlence şirketi Sony’dir.

Sony; PlayStation serisi, son dönemlerde sıklıkla adını duyurduğu mobil cihaz ürünleri, ses ve müzik ürünleri ile dünya üzerinde tercih edilen en gözde markalardan birisidir. Üretip geliştirdiği yenilikçi ürünleriyle kullanıcıların gönlünü fethetmiştir.

Sony genel merkezini Japonya ülkesinin Tokyo şehrinin 23 özel bölgesinden biri olan Minato bölgesinde açmış olup dünyaya açılan kapı olarak burayı kullanmaktadır. Dünyanın bir çok ülkesine ihracat yapan şirket gün geçtikçe büyümesine devam etmektedir. Sony servis ağını ülkelerin şehirlerine kadar yaygınlaştırmış olup müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ