Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Sony Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Bu makalemizde Sony müşteri hizmetleri numarası 2019, Sony telefon numarası, Sony iletişim, Sony müşteri temsilcisi gibi konular hakkında bilgi vereceğiz.

SONY MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI 2019​

Sony, 1946’da kurulmuş Japonya merkezli çokuluslu bir şirketler topluluğu olarak, teknolojinin farklı alanlarında Ar-Ge, üretim ve satış gerçekleştirmektedir. İletişim, video oyun konsolları ve bilgi teknolojileri alanında faaliyet gösteren Sony şirketi, aynı zamanda da sinema sektöründe de etkin bir şekilde yer alıyor. Latince “Ses” anlamına gelen “Sonus” kelimesinden türetilmiş olan Sony ismi çatısı altında toplanan şirketler topluluğu, Türkiye’ de de resmi olarak teknoloji sektöründe faaliyet göstermeye devam ediyor. Elektronik, oyun, eğlence, servisler ve daha farklı çok sayıdaki alanda faaliyet gösteriyor. Türkiye’ de de en çok kullanılan ve tercih edilen teknoloji şirketlerinden birisi olan Sony’ in ürün ve hizmetlerini kullanan tüketicilere yönelik olarak başarılı bir müşteri hizmetleri servisi bulunuyor. Sony müşteri hizmetleri numarası 2019 sayesinde tüketiciler kullandıkları Sony markalı ürün ve hizmetlerde yaşadıkları sorunlar ya da bu ürün ve hizmetlere ilişkin bilgi alabilmek için başvuru gerçekleştirebiliyor. Klasikleşmiş ve kült haline gelmiş teknolojileri ile kurulduğu günden beri teknoloji alanında dünyanın en önemli markalarından birisi olmuştur. Günümüz Türkiye’sinde de en çok tercih edilen teknoloji şirketlerinden birisi konumunda bulunuyor.

Sony çokuluslu şirketi bünyesinde ana şirket Sony Corporation olurken, aynı zamanda da Sony Pictures Entertaiment, Sony Music Entertaiment, Sony Mobile ve Sony Financial Holdings şirketlerinden oluşuyor. “Be Moved” sloganı ile uluslararası pazarda faaliyet gösteren Sony, Türkiye’ de de tüm şirketleri ile ilgili sektörlerde aktif şekilde faaliyet gösteriyor. Özellikle teknoloji alanında medya araçları, akıllı cep telefonları, oyun konsolları gibi zengin bir ürün yelpazesi bulunduğundan oldukça yoğun kullanım oranları bulunuyor. Türkiye’ de en çok tercih edilen teknoloji şirketleri arasında yer alan Sony şirketinin, Türkiye’ deki kullanıcılarına yönelik olarak ürün veya hizmetleri için satış sonrası destek hizmetleri bulunuyor. Sony Türkiye ofisleri aracılığı ile verilen Sony müşteri hizmetleri numarası 2019 yılında da tüm tüketicilere yaşadıkları sorunlar, bilgi edinme, istek, öneri ve şikayetleri ile ilgili konularda destek çözümleri sağlıyor.

Dijital kamera, kulaklık, film ve müzik sektörünün yanı sıra 21.yüzyılın en önemli teknolojileri akıllı mobil cihaz pazarında da yer alan Sony’ in bu ürün gruplarını kullanan kullanıcılarına sunduğu Sony müşteri hizmetleri numarası 2019 yılında da kolay şekilde her türlü konuda destek alınabiliyor. Özellikle de gelişmiş teknolojik altyapısını satış sonrası sunduğu müşteri hizmetleri sisteminde de etkin bir şekilde kullanıyor. Deneyimli ve eğitimli personelleri ile tüketicilerin her konuda müşteri hizmetleri aracılığı ile istek, öneri ve şikayetlerini bildirebilmeleri ve yaşadıkları sorunlar için teknik destek hizmeti alabilmesi sağlanıyor. Özellikle de ürünlerinde ne kadar yüksek kalitede teknik parçalar ve ileri nesil teknolojiler kullanıyor olsa da teknolojik ürünlerde arıza riskleri sıfıra indirilemez. Bu sebeple de teknolojik ürün gruplarında görülebilen teknik arızalara ilişkin dinamik bir müşteri hizmetleri ile teknik destek hizmeti sunuyor.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ