Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Sunny Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ADRES
Zafer Mh. 177.Sok. No:2 Esenyurt / İstanbul
FAKS
+90 212 412 14 99
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Sunny çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sunny müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sunny şikayet hattına erişebilirsiniz. Sunny müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

SUNNY ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Sunny ev eşyaları, ses sistemleri, beyaz eşyalar ve elektronik ürünler konusunda önde gelen firmalardan olmuştur. Yüksek ürün kalitesi ve müşteriyle gerçekleştirilen kaliteli ilişkiler dolayısıyla oldukça rağbet gören firmamız, her geçen gün bu kalitesini daha da arttırmak adına olanaklar sağlayabilmektedir. Başvuru, talep, öneri ve teknik servis gibi konularda müşterilerimiz her an çağrı merkezimize ulaşabilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizler için esas ilke olup herhangi bir anda sizlere iletişim imkanını sunabilmekteyiz. Çağrı merkezi çalışanlarımız sizlere mağazalardan ve ya online olarak temin edilmiş ürünler konusunda her an sizlere yardımcı olmaya hazır durumdadırlar.

Sunny çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

SUNNY MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Her türlü elektronik eşya, ses sitemleri, beyaz eşyalar ve diğer ürünlerimizde gerek mağazalarımızdan gerek internetten temin ettiğiniz ürünler için veya temin etme hazırlığında olduğunuz ürünler için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sunny daima müşteriyi destekleyip, haklarını kendisine karşı dahi koruyan ve asla mağdur etmeyen bir firma olarak göze çarpmıştır. Bu nokta da +90 212 412 12 12 numarasından bizlerle anında iletişime geçebilirsin. Gerekli olduğu takdirde sizleri en yakın şubemiz veya teknik servisle görüştürmemiz mümkündür. Bunun dışında https://www.sunny.com.tr/iletisim adresinden destek formunu doldurarak en kısa sürede sizlere dönüş yapmamızı da sağlayabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Sunny müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ