Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

TEB Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ülkemizin en köklü finans kurumlarından biri olarak Türk Ekonomi Bankası görünmektedir. Bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlayarak müşterilerine hizmet etmiştir. Şube ağı, ürün ve hizmet çeşitliliği ile karşımıza çıkan banka her geçen gün büyümesine devam etmektedir. Leasing, faktoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki aracılık faaliyetlerini devam ettirirken teknolojik gelişmeleri de yakından takip etmektedir.

Profesyonel yönetim, şeffaflık ve etik değerlerin ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Çalışmalarını Kurumsal Yönetim İlkeler ile tam bir uyum içinde devam ettirirken çalışanlarının performansını arttırmaktadır.

TEB ve BNP Paribas işbirliği yapılmaktadır. Bu iş birliğini hedefi çok daha güçlü bir Türk bankasının ortaya çıkmasını hedeflemektedir. Ayrıca BNP Paribas’ın uluslararası bilgi birikimi, hizmet ve ürünlerini çok daha geniş müşteri kitlelerine ulaştırmak hedefiyle ilerlerken aynı zamanda da TEB markasına uluslararası bir açılım sağlayarak müşteri kitlesini geliştirmektedir.

Bünyesinde oldukça fazla çalışan bulunduran TEB gün geçtikçe büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmak amacıyla TEB çağrı merkezi numarası aktif olarak çalışır durumda tutulmaktadır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ