Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

TEB Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Türkiye’nin en köklü bankalarından olan Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) online müşteri hizmetleri telefon numaraları üzerinden müşterilerine destek sağlamaktadır. Hemen hemen bütün sorunlarınız için banka şubelerine dahil gitmenize gerek kalmadan daha hızlı iletişim kanalları sayesinde sorunlarınızı bankaya ulastirabilirsiniz. TEB çağrı merkezi üzerinden doğrudan müşteri hizmetleri ile iletişim sağlayarak sorunlarınızı telefon yoluyla çözüme kavuşturabilirsiniz. Günümüzde sosyal medya ve internet kullanımının yaygınlaşmasından sonra daha birçok konu hakkında online platformlar üzerinden de sorunlarınız için hızlı yanıt alabilirsiniz.TEB (Türkiye Ekonomi Bankası) Destek MerkeziTürkiye Ekonomi Bankası ürün ve hizmetlerine ilişkin yaşamış olduğunuz sorun, şikayet veya talepleriniz için birçok farklı iletişim adresini kullanabilirsiniz. Destek merkezi yoluyla doğrudan iletişime geçerek istediğiniz her konuda banka yetkililerinden yardım isteyebilirsiniz.Üzerinde yer alan irtibat sağlayabileceğiniz diğer tüm kanalları görüntüleyerek istediğiniz yoldan banka ile görüşme sağlayabilirsiniz. Tüm sorunlarınız için Türkiye Ekonomi Bankası tarafından belirtilen iletişim kanalları ile çözüm elde edebilirsiniz.


TEB İletişim Formu

Türkiye Ekonomi Bankası hizmetlerine ilişkin şikayet, görüş ve önerileriniz için online iletişim formunu kullanabilirsiniz.Bağlantı adresinden istediğiniz zaman ve istediğiniz her konuda bankaya geri bildirim verebilir ve daha kaliteli hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Türkiye Ekonomi Bankası tarafından sağlanan bu hizmet kalitesi sayesinde en kısa sürede banka ile iletişime geçebilirsiniz.


TEB İletişim E – Posta AdresiBanka ile resmi yazışmalarınızı yapmak için kurumsal e –mail adresini kullanabilirsiniz. Yasal açıdan her iki taraf içinde bağlayıcılığı olan yazışmalarda, resmi dilekçe kurallarına uymalısınız ve bu sayede doğru belge gönderimlerinizi yapmış olursunuz.Adresleri üzerinden Türkiye Ekonomi Bankası ile iletişime geçebilirsiniz.TEB Şikâyet HattıTürkiye Ekonomi Bankası ürün ve hizmet kalitesi veya şube/ATM sorunları gibi şikayetlerinizi online başvuru yöntemlerini kullanarak TBB Müşteri Şikayetleri Hakem Heyetine sorunlarınızı iletebilirsiniz.Sayfası üzerinden şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Öte yandan TEB iletişim sayfasında yer alan tüm iletişim kanalları aynı zamanda şikayet hattı olarak kullanılabilir.

TEB Müşteri Hizmetleri Telefon NumarasıTürkiye Ekonomi Bankası müşteri hizmetleri:

Çağrı Merkezi: 0850 200 0 666

TEB Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 635 35 35

Banka tarafından belirlenen telefon numaralarını aramanızın ardından birçok farklı bankacılık işlemini yapabilirsiniz.

TEB Müşteri Temsilcisine Direkt BağlanmaTürkiye Ekonomi Bankası çağrı merkezini 0850 200 0 666 telefon numarası üzerinden aradıktan sonra sırasıyla:

3 – 1 – 1


Rakamları tuşlanarak doğrudan müşteri hizmetleri ile görüşme yapılabilir. Çağrı merkezi üzerinde uzun süre beklemeden bu kısa yol yöntemini kullanarak doğrudan iletişim sağlanabilir.


TEB Resmi Sosyal Medya HesaplarıSosyal medya ve internet kullanımının yaygınlaşmasından sonra bankalar dahil olmak üzere birçok kurumsal firma tarafından sosyal medya üzerinden de iletişim sağlanmaktadır. Türkiye Ekonomi Bankası tarafından aktif olarak kullanılan resmi sosyal medya hesapları arasında:

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ