Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

TEB Cetelem Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ADRES
Gayrettepe Mahallesi Yener Sokak No:1 Kat:3-4 34349 Beşiktaş / İSTANBUL
TELEFON
FAKS
+90 216 636 39 00
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

TEB Cetelem çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde TEB Cetelem müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden TEB Cetelem şikayet hattına erişebilirsiniz. TEB Cetelem müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

TEB CETELEM ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan TEB, birçok farklı uygulama ile Türk bankacılığında yeniliklere imza atmaktadır. Her geçen gün bu yeni atılımlardan etkilenip banka bünyesine yeni kişiler dahil olmaktadır. TEB Cetelem ile de bankacılık işlemleri en kısa süreye inmektedir. Yapmak istediğiniz tüm işlemleri en kısa sürede yapabileceğiniz bu site o candan bezdiren banka kuyruklarından kurtulmuş olacaksınız. İnternet işlemlerinin diğer bankaların uygulamalarına göre çok daha hızlı gerçekleştiği bu uygulama her geçen gün daha çok insana hitap etmektedir.

Birçok farklı kişinin bir uygulamayı kullanması sonucu farklı problemler ortaya çıkabilmektedir. Çünkü her kişi farklı olduğundan yapmak istediği işlem ve hayalindeki sonuçta farklıdır. Banka bunun sonucunda doğabilecek sorunların önüne geçmek için bir çağrı merkezi numarası kurmuştur. Bu numarayı arayarak istediğiniz konuda çağrı merkezi yetkilileriyle görüşebilirsiniz. 0212 355 20 00 bu numarayı arayarak çağrı merkezimiz ile iletişim kurmanız mümkündür.

TEB Cetelem çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ