Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Teknosa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Teknosa çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Teknosa müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Teknosa şikayet hattına erişebilirsiniz. Teknosa müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bir sabancı markası olan Teknosa 2000 yılında hayatımıza girmiş olup günümüzde teknoloji marketlerinin en büyükleri arasında yer almaktadır. Gerek internet üzerinden gerekse mağazalardan yaptığı elektronik ürün satışları ile bilişim severlerin alışverişlerine rehberlik etmektedir.

TEKNOSA ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Teknosa teknolojik gelişmeleri takip ederek sürekli yenilikçi arayışlar içinde olan firmadır. Sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışırken müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Teknosa çağrı merkezi numarası 0850 222 55 99 olup dilediğiniz zaman yardım alabilirsiniz.

Teknosa web sitesi üzerinden alış veriş için hesap açabilirsiniz. Hesabınız sayesinde bir çok hizmete daha hızlı ve kısa sürede erişim sağlayabilirsiniz. Siparişlerinizi sepete ekleyerek daha sonraki kısımda ödemeye geçebilirsiniz. Vermiş olduğunuz siparişler gün içinde saat ikiye kadar sisteme girerse genelde aynı gün kargoya çıkmaktadır. Saat ikiyi geçmesi durumunda bir sonraki gün siparişiniz hazırlanarak kargolanmaktadır. Siparişlerinizin kargo durumunu takip edebilir size ne zaman ulaşacağını öğrenebilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ