Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Teknosa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ADRES
Teknosa Plaza Batman Yol No: 18 Sahrayıcedit, 34734 İstanbul
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR


Teknosa gibi müşteri kitlesi oldukça fazla olan birçok firmalar’ın müşteri temsilcilerine ulaşmak veya müşteri hizmetleri telefon numarasını bulmak kolay olmayabilir. Teknosa müşteri hizmetlerine bağlanırken de bazen kısa bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcileri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka geri dönüş yapacaklardır, sorunlarınız, şikayetleriniz, görüş ve önerileriniz ile yakından ilgilenecektirler. Teknosa müşteri hizmetlerine bağlanmak için aşağıdaki iletişim yollarıyla iletişime geçip konu hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

Teknosa müşterilerin genellikle yaşamış oldukları sorunlar arasinda, Teknosa ürün garanti işlemleri, Teknosa hakkında şikayet, görüş ve öneri, kargo gelme süresi öğrenme gibi sorunları yer almaktadır.

Kendi başınıza sorunlara çözüm bulamadığınız durumlar da Teknosa resmi ve gerçek olan müşteri hizmetlerin den yardım almak en mantıklı ve güvenli seçenektir. Sebebi ise kötü niyetli olan kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi vermeniz durumunda mağdur olabilme ihtimaliniz vardır.


Teknosa Çağrı Merkezi İletişim Numarası:
0850 222 55 99

Teknosa Evrensel Müdürlük Adresi:
Teknosa Plaza Batman Yol No: 18 Sahrayıcedit, 34734 İstanbul


Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ