Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Teknosacell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Teknosacell çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Teknosacell müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Sabancı Holding bünyesinde kurulan Teknosa, ülkemizin en büyük ve en çok mağazası bulunan teknoloji marketidir. Ürün çeşitliliği kalitesi ve güleryüzlü personeli ile en gözde şirketlerden birisi haline gelmiştir. 2015 yılına gelindiğinde Teknosa, Avea yani Türk Telekom ile anlaşma gerçekleştirmiş, Avea altyapısını kullanarak Teknosacell adında kendi operatör markasını faaliyete geçirmiştir.

Teknosacell sayesinde Teknosa’da bulunan tüm mobil cihazları taahhütlü olarak taksitle satın alabilirsiniz. Birbirinden özel teklifleri, dolu dolu tarifeleri, ekonominize uygun fiyat politikası ve Türk Telekom kalitesiyle hizmetlerine hızla devam etmektedir.

Tarifeleri ile birlikte sunulan anında indirim çekleri sayesinde oldukça avantajlı bir durumdadır. Teknosa’daki geniş ürün yelpazesinde teknolojiye daha uygun fiyata sahip olma şansı olarak verilen çekler oldukça beğenilmektedir.  Teknolojik ürünlere alabileceğiniz geniş mağaza ağı ve mobil operatör ağı ile hizmet veren firma günden güne gelişimine devam etmektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ