Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Teleservice Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Teleservice Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Teleservice müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım, Teleservice müşteri temsilcisi direk bağlanma, Teleservice müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak Teleservice hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

TELESERVİCE MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Elektroni sektöründe mobil telefonlara yeni bir çığır açan Teleservice, Almanya’da 1835 yılında kurulmuş uluslar arası bir medya şirketidir. 50 ülkede faaliyet gösteren firmanın 100.000’in üzerinde çalışanı vardır.

Üreticilerden bağımsız olarak çalışan firma, cep telefonu satışı yapmaz fakat profesyonel lisans anlaşmalarıyla ilişkileri vardır. Satış sonrası hak ettikleri kaliteli hizmeti, yüksek sorumluluk duygusuyla müşterilerine vermektedir. Müşterilerine sağladığı en iyi ekipman, parçalar ve birinci sınıf servis hizmeti sayesinde diğer firmaların içinde en iyisi olmaya çaba göstermektedirler.

2003 yılında uygulanmaya başlanmış olan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi 2004 yılında uygulanmaya başlanmış olan ISO 4001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim sistemleri entegre edilmiştir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ