Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Telpa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Telpa çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Telpa müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Telpa şikayet hattına erişebilirsiniz. Telpa müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Telpa, 1994 yılında kurulmuştur. Türkiye genelinde 11.000’i aşkın satış noktasıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Distribütörlük, satış, dağıtım, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleri vermektedir. General Mobile’ın resmi satışve destek firmasıdır.

Satış sonrası destek konusunda müşteri memnuniyeti oldukça fazladır. Sloganları şöyledir; “Distribütörünüz Telpa ise içiniz daima rahat olsun.”

TELPA ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Telpa 1994 yılında kurulmuş bir cep telefonu satış noktası olarak faaliyete geçmiştir. Telpa, 2001 yılında Motorola markasının distribütörlüğünü, 2003 yılında ise samsung markasının distribütörlüğünü almıştır. Telpa müşterileri için akıllı telefon garantisi sorgulama, şikayet veya görüş bildirme gibi amaçlarla çağrı merkezi birimini kurmuştur. Telpa müşterilerinin dilek, istek, şikayet gibi konularıyla özel olarak ilgilenmektedir. Telpa çağrı merkezi numarası ile sıkıntı yaşadığınız her türlü konu hakkında çağrı merkezi çalışanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezindeki çalışanlarımız siz değerli müşterilerimizin aklına takılan sorulara yanıt verebilir ve sorunlarınıza en doğru ve en hızlı çözümü bulabilir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ