Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Telpa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Telpa gibi müşteri potansiyeli oldukça fazla olan birçok bilişim firmalarının müşteri temsilcilerine ulaşmak veya müşteri hizmetleri telefon numarasını bulmak kolay olmayabilir. Telpa müşteri hizmetlerine bağlanırken de bazen kısa bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcileri hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka geri dönüş yapacaklardır, sorunlarınız, şikayetleriniz, görüş ve önerileriniz ile yakından ilgilenecektirler.Telpa müşteri hizmetlerine bağlanmak için aşağıdaki iletişim yollarıyla iletişime geçip konu hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.

Telpa müşterilerinin en çok yasamış oldukları sorunlar arasında, akıllı telefon telpa garantisi sorgulama, telpa hakkında şikayet, istek veya görüş bildirme gibi işlemler vardır.

Kendi başınıza sorunlara çözüm bulamadığınız durumlar da Telpa resmi ve gerçek olan müşteri hizmetlerin den yardım almak en mantıklı ve güvenli seçenektir. Sebebi ise kötü niyetli olan kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi vermeniz durumunda mağdur olabilme ihtimaliniz vardır.

Telpa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 9 857 – 0 553 507 1818

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ