Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Temiz Mama Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Temiz Mama Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Temiz Mama çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Temiz Mama müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Temiz Mama şikayet hattına erişebilirsiniz. Temiz Mama müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

TEMİZ MAMA ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Bir “Çağatay” markası olan Temizmama, kendisine ilke edindiği prensipleri ile bugünlere gelmiş ve yarınlara yol almaktadır. Bizim için firmamızın başarısının kaynağı bilinçli müşterilerinden aldığı şikâyet ve öneriler ile her zaman daha iyisini yapmak için araştırma ve öğrenme yolunu seçmemizdir. Geldiğimiz bu noktanın teşekkürü ile siz değerli müşterilerimize ve can dostlarınıza en iyisini sunabilmek için yanımızdaki yeriniz bizim için çok kıymetli. Bizimle paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet ve önerilerinizi 0850 222 1 869 numaralı çağrı merkezi hattımızı kullanarak iletebilirsiniz.

Temiz Mama çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

TEMİZ MAMA MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Mama sektöründeki dışa bağımlılığı ortadan kaldırabilmek için 21 yıl önce yola çıkan Temizmama, bugünlerde ülkemizde mama sektörünün öncü ve lider kuruluşu olarak anılmakta. Tüm bu başarısını ise bilinçli ve hakkını arayan tüketicilere borçlu olduğu düşüncesinde. Bu bilinçten hareketle de firmamız, sizinle en kolay iletişimi kurma düşüncesiyle tek bir hat ile yoluna devam ediyor. Yukarıda belirtilen çağrı merkezi numaramızı tuşlayarak kolayca müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Temiz Mama müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ