Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

The North Face Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

The North Face Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

The North Face çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde The North Face müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden The North Face şikayet hattına erişebilirsiniz. The North Face müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

THE NORTH FACE ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

The North Face markası, adını bir dağın en zorlu ve en soğuk yüzeyinden alıyor. Ama ironik olarak bu markanın hikayesi bir kumsalda başladı. 1996 yılında iki doğa meraklısı hayallerinin peşinden gitmeye karar vererek  San Francisco’nun North Beach mahallesinde ve deniz seviyesinden tam 50 metre yükseklikte ufak bir dağcılık mağazası açmaya karar vermişlerdir. Çok kısa sürede bu mağaza sağladığı yüksek performans ürünleri ve seyahat ekipmanları ile The North Face olarak tanınmaya başlamıştır. 1980’li yıllarda marka ürün yelpazesini genişletme kararı alarak ekstrem kayak ekipmanlarının da üretilmesini kararlaştırdı ve böylece yapılan keşifleri kayak dünyasına da taşımıştır.

Bu marka 1980’lerin sonunda yakaladığı yüksek performans ile kayak kıyafetleri, dış giyim, uyku tulumları, çadırlar ve sırt çantalarından oluşan koleksiyonu dünya ile buluşturan tek tedarikçi olmuştur. The North Face’in spor giyim pazarına el atması 1990’lı yıllarda gerçekleşmiştir. Kaya tırmanışçıları, doğa yürüyüşçüleri, arazi koşucuları, sadece sırt çantasıyla seyahat edenleri ve outdoor tutkunları için inovatif bir koleksiyon olan Tekware’i tasarlamış ve piyasaya sunmuştur.

The North Face çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ