Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Torium Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Bu makalemizde Torium çağrı merkezi numarası, Torium müşteri hizmetleri, Torium çağrı merkezi, Torium şikayet, Torium müşteri hizmetleri numarası gibi konular hakkında bilgi vereceğiz.

AVM ve konut projesi olarak yer alan Toriumİstanbul‘un büyük bir bölümünün kısa sürede ulaşabildiği; Beylikdüzü ve Esenyurt gibi çevre ilçeleri kapsayan şehrin en kalabalık yerleşim bölgesinde bulunmaktadır. D100 otoyolu üzerinde 2010 yılında faaliyete girmiş olan Torium, çevresinde yer alan bağlantı yolları ve çeşitli toplu taşıma olanakları sayesinde kolay ulaşılabilirlik imkanı sunmaktadır. Torium alışveriş merkezi içerisinde 3.000 araçlık otopark kapasitesi ile beraber bölgedeki en rahat park ve alışveriş imkanını sunmaktadır. Yeni yollar sayesinde Torium alışveriş merkezine İstanbul Anadolu yakasından toplu taşıma sayesinde kolayca gelinmektedir.

TORİUM AVM ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Torunlar GYO aracılığı ile İstanbul şehri üzerinde yapılan ilk alışveriş merkezi yatırımı olarak bulunan Torium alışveriş merkezi İstanbul’un en büyük dördüncü alışveriş merkezi olarak yer almaktadır. 256 bin m² toplam alanı bulunan Torium alışveriş merkezi konsepti ile alışveriş merkezi sektörü içerisinde yeni bir akıma da öncülük etmeye devam etmektedir. Bu konsepti kullanarak eğlence ve yeme içme alanları, %25 orana ulaşabilmektedir. Türkiye’nin ilk ve tek kar merkezi olarak bilinen Snowpark 4.500 m² ‘de kendisinden söz ettirmektedir. Her insana göre tasarlanan 3.500 m² kapalı lunapark ve sinema salonları ile Torium alışveriş merkezi İstanbul’un sayılı adreslerinden biri olarak yer almaktadır. Torium AVM çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Yer aldığı bölgenin genç ve çalışan nüfus avantajını düşünerek tasarlanan Torium alışveriş merkezi güçlü bir mağaza karması olarak yer almaktadır. Alışveriş merkezleri üzerinde ilk defa 11 metre aks aralıkları sayesinde mağazalara geniş cephe kazandırmaktadır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ