Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Toshiba Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Teknolojinin önde gelen firmalarından biri olan Toshiba Türkiye’de hemen her ilde mağazaları ve satış noktaları sayesinde binlerce müşterisine ürünlerini ulaştırmaktadır. Toshiba özellikle son zamanlardaki sunduğu yeni televizyonları sayesinde birçok kullanıcı tarafından beğeni kazanmıştır.

Toshiba firması sipariş öncesinde ve sipariş sonrası müşterilerine kaliteli ve iyi bir hizmet verebilmek, kullanıcılarına daha iyi yardımcı olabilmek için Toshiba çağrı merkezi birimini kurarak müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Bin sekiz yüz yetmiş beşten beri, Toshiba dünyanın yüksek teknoloji endüstrisinde ön sıralarda yer alarak ofis otomasyon ürünlerinin buluşu ve geliştirilmesinde uzun geçmişe sahip olup bu alanda kendini ispatlamıştır. Yüz otuz beş yıllık operasyonda, Toshiba çok sayıda ilki gerçekleştirmiş olmanın gururunu yaşarken teknolojiye ve topluma birçok değerli katkıda bulunarak bu alanda adından söz ettirmiştir. Toshiba günümüzde, dünya genelindeki yüz seksen bini bulan çalışanı ve kırk yedi milyar doları aşan yıllık satışları ile dünyanın en büyük 9. elektrik-elektronik üreticisi konumuna gelirken müşterilerine de gereken hassasiyeti göstermiştir. Bu bağlamda en iyi hizmeti sunarken Toshiba çağrı merkezi numarası kanallarını da aktif bir şekilde kullanıma sunmuştur.

1974’te kurulan Toshiba Singapore Pte Ltd (TSP), Digital Media Network Firması’nın denizaşırı şubelerinden bir tanesi konumunda olup TSP, Projeksiyon TV’lerin üretimi, ofis otomasyon ürünlerinin, ev ürünlerinin, bilişim ve bilgisayar ürünlerinin satışı ve pazarlaması konularından birbirinden kaliteli ve işlevsel ürünleri piyasaya sunup oldukça beğeni toplamıştır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ