Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Trendyol Müşteri Destek Hizmetleri Direk Bağlanma

ADRES
Firmanın belli bir adresi bulunmamaktadır.
TELEFON
FAKS
0 212 332 18 93
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Türkiye’nin en büyük e – ticaret sitelerinden olan Trendyol, müşterilerinin kaliteli hizmet almaları ve sorunlarını kısa sürede çözüme kavuşturmaları için farklı iletişim kanalları üzerinden hizmet sunmaktadır. Trendyol iletişim adresleri üzerinden çağrı merkezi veya doğrudan site üzerinden canlı yardım hizmetlerine erişim sağlayabilirsiniz. Firma tarafından müşterileri için sunulan tüm ürün ve hizmetler için var olan online veya direkt iletişim kanalları kullanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden doğrudan aramalarınızı yaparak firma yetkilileri ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Trendyol Müşteri İletişim Merkezi Bilgileri

Trendyol Müşterilerinin her türlü sorunu için alternatif birçok iletişim kanalı üzerinden hizmet vermektedir. Online ve doğrudan iletişim kanalları ile 7/24 destek sağlıyorlar. Trendyol müşteri hizmetleri ve online destek merkezleri ile çok kısa süre içinde sorunlarınızı çözüme kavuşturarak anında çözüm önerileri alabilirsiniz. Müşteri destek sayfası ve ‘’bize ulaşın’’ sayfaları üzerinden Trendyol tarafından sunulan tüm hizmetler için soru, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Trendyol Online Canlı Destek

Trendyol destek merkezi ile kısa süre içinde tüm sorunlarınızı veya görüşlerinizi firma ile paylaşmanız mümkün. Müşteri iletişim merkezi üzerinden ayrıca kurumsal iş ortaklığı ve anlaşmalar içinde benzer iletişim kanallarını kullanmanız pek mümkün. Türkiye’nin en büyük e – ticaret firmalarından biri olan Trendyol ile online ortamda canlı destek üzerinden iletişim kurmanız da pekala mümkün. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak direkt Trendyol canlı yardim destek ekibiyle iletişim sağlayabilirsiniz.

Trendyol Müşteri İletişim E – Posta Adresi

Trendyol ile e – posta adresi üzerinden iletişim geçmek isteyen kurumsal firmalar ve müşteriler için farklı adresler belirlenmiştir. Resmi yazışmalarınızı kurumsal e – posta adresleri üzerinden yaparak kısa süre içinde tüm sorunlarınızı firma ile buluşturabilirsiniz.

Trendyol Müşteri Destek Hizmetleri Telefon Numarası

Tredyol mMüşteridestek hizmetleri üzerinden işlem yapmadan önce online iletişim kanallarını incelemeniz tavsiye edilir. Bu sayede çok daha kısa sürede işlem yapabilirsiniz. Trendyol müşteri hizmetleri üzerinden işlem yapmadan önce firmanın çağrı merkezini çalışma saatleri içinde aramanız gerekmektedir. Çalışma saatleri dışında yapacağınız aramalardan herhangi bir sonuç alamaya bilirsiniz. Öte yandan firmanın çağrı merkezini aramadan önce sorunun canlı destek hatları üzerinden çözüme kavuşup kavuşmadığını incelemeniz tavsiye edilir.

  • Trendyol Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 212 331 0 200
  • Trendyol Faks Adresi: 0 212 332 18 93

Trendyol Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Trendyol müşteri hizmetleri ile doğrudan iletişim kurmak için: 0 212 331 0 200 çağrı merkezi numarasını hafta içi: 08.30 – 24.00, Cumartesi günleri: 10.00 – 24.00 ve Pazar günleri: 10.00 – 19.00 saatleri arasında aramanız gerekir. Müşteri hizmetleri numarasını aramadan önce firmanın çalışma saatlerine dikkat etmeniz önerilir. Özellikle çalışma saatleri dışında yaşadığınız sorunları iletmek için firmanın canlı yardım ve online destek hatlarını kullanabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden mevcut çalışma saatleri içinde işlem gerçekleştirerek kısa süre içinde firma yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Trendyol Resmi Sosyal Medya Hesapları

Trendyol tarafından müşterilerinin tüm iletişim kanalları üzerinden kesintisiz ve kaliteli hizmet alması için alternatif iletişim kanalları da aktif olarak kullanılmaktadır. Firmanın resmi sosyal medya hesapları üzerinden sorunlarınızı bildirebilir veya güncel kampanya ve duyuruları takip edebilirsiniz. Popüler tüm sosyal medya hesapları üzerinden hizmet sunan Trendyol tarafından müşterilerinin en kısa sürede işlem yapmaları için farklı iletişim kanalları üzerinden hizmet sunulmaktadır. Trendyol resmi sosyal medya hesapları:

Trendyol Müşteri Destek Hizmetleri Direk Bağlanma

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ