Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

TTNet Müşteri Hizmetleri Numarası 2020

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

TTNet müşteri hizmetleri numarası var mı? TTNet müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım? TTNet müşteri temsilcisi direk bağlanma gibi konular hakkında bilgi verdiğimiz makalemizi okuyarak sizler de TTNet çağrı merkezine bağlanarak istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir ve yaşamış olduğunuz sorunlara çözüm bulabilirsiniz.

TTNET MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI 2020

Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon şirketi olan TTNet yaklaşık 180 yıllık köklü bir maziye sahip bulunmaktadır. Gelişen teknolojiye ve yeniliklere hızlı bir şekilde uyum sağlayarak her daim müşterilerin yanında olan TTNet günümüzün en çok tercih edilen telekomünikasyon şirketlerinden biri halinde bulunmaktadır. Müşteri odaklı çalışma stiliyle her zaman müşterilerin memnuniyetini ve çıkarlarını önde tutmaya gayret eden TTNet en uygun hizmetleri en kaliteli şekilde müşterileriyle buluşturmanın çabası içerisindedir. Hem bireysel hem de kurumsal alanda geniş ürün yelpazesi ve kaliteli alt yapısı sayesinde hizmet anlayışını arttırarak devam eden TTNet Ocak 2016 tarihinden itibaren internet, telefon, mobil ve tv ürünlerini tek bir marka olan TTNet çatısı altında bir araya toplamıştır.

Dev altyapısı ve yüksek iş istihdamı sayesinde binlerce ülkenin ekonomisine büyük katkı sağlayan TTNet 14,5 milyon sabit erişim hattı, 11 milyon geniş bant, 3,6 milyon TV ve 22 milyon mobil aboneye sahip bulunmaktadır. Türkiye’nin 81 ilinde 33500’e yakın çalışana iş imkanı sağlayan TTNet gelişen ve değişen Türkiye’nin her zaman yanında yer almış ve her döneme uygun kaliteli hizmetlerini müşterilerine sunmaya devam etmiştir.

TTNet ortaklı bir yapıya sahip bulunmaktadır. TTNet hisselerinin %55’i Levent Yapılandırma Yönetimi AŞ’ye, %25’i T.C Maliye ve Hazine Bakanlığına, %5’i Türkiye Varlık Fonuna ait bulunmaktadır. Geriye kalan %15 hissesi de BİST’te halka arz şeklinde bulunmaktadır. TTNet’i rakamlarla anlatacak olursak; 178 yıllık bir mirasa sahip olan TTNet, 46 milyon aboneye hizmet sunmaktadır. 10 yıl üst üste Türkiye’nin en değerli telekomünikasyon şirketi seçilen TTNet sabit telefon, mobil, geniş bant ve TV hizmetlerini bir arada sunan il şirketi olma başarısını göstermektedir. Avrupa’daki en geniş kablosuz omurga şebekesine sahip bulunan TTNet, Türkiye’nin ilk Web TV ve IPTV uygulamasını müşterileriyle buluşturmuştur. Türkiye’de 282000 km fiber altyapısına sahip olan TTNet Türkiye dışında da 20 ülkede 45000 km fiber altyapısıyla hizmet vermektedir. Bunların dışında bir çok başarı ve bir çok rekora da sahip olan TTNet halen Türkiye’nin en iyi telekomünikasyon şirketlerinden biri olarak bulunmaktadır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ