Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Tuğba & Venn Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tuğba & Venn Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tuğba & Venn çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tuğba & Venn müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tuğba & Venn şikayet hattına erişebilirsiniz. Tuğba & Venn müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

TUĞBA & VENN ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Firmamız 1993 yılında resmi olarak üretim faaliyetlerine başlamıştır. Ancak firma üretim faaliyetlerinden önce 1982 yılında ticaret hayatına başlamıştır. Günümüzde 3 farklı markayla birlikte Türkiye genelinde onlarca satış noktasıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Bunun yanında Avrupa’dan Ortadoğu’ya kadar birçok ülkede pazarlama ağıyla global bir şirket olmak adına çalışmalar yapmaktadır. İlk olarak bayan dış giyim üretimleri ile insanların karşısına çıkmıştır. Daha sonrasında dünyanın sahip olduğu moda trendlerine göre her zaman kendini güncel tutarak farklı tekstil ürünlerinde üretimlerini yapmaya başlamışlardır.  Firmamızın farklı ürünlerle hizmet vermesinin ardından 3 farklı markayı müşterilerin beğenisine sunmuştur. Günümüzde çoğu Türkiye içerisinde olmak üzere yurtdışında da ürünlerini satışa çıkartmaktadır.

Tuğba & Venn olarak müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu noktada müşterilerimizin düşüncelerini taleplerini ve sorunlarını analiz edip çalışmalarımızı bu yönde geliştirmek için çağrı merkezi servisimizi aktif olarak kullanmaktayız. Müşterilerimizin her türlü geri dönüşünü alabilmek amacıyla alanında uzman çalışma ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. 0216 484 85 34 numaramız ile çağrı merkezime bağlanabilirsiniz.

Tuğba & Venn çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ