Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Turkcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
532
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Bu makalemizde Turkcell müşteri hizmetleri numarası 2019, Turkcell telefon numarası, Turkcell iletişim, Turkcell müşteri temsilcisi gibi konular hakkında bilgi vereceğiz.

TURKCELL MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI 2019​

Türkiye’ de telekomünikasyon alanında faaliyet gösteren ilk şirketlerden birisi olan Turkcell, 1994 yılında Mehmet Emin Karamehmet ve Murat Vargı ortaklığında kurulmuştur. 2000’ li yılların Türkiye’ sinde yaptığı altyapı ve teknoloji yatırımları ile Türkiye merkezli olarak uluslararası ölçekte faaliyet gösteren teknolojik iletişim operatörü olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Turkcell, GSM, 2G, 3G, 4G ve 4.5 G teknolojisini sağlayan bir operatördür. Hizmet kalitesinin yanı sıra Türkiye genelinde telekomünikasyon alanında yapmış olduğu yatırımlar ile adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Kurulduğu günden bu yana 18 milyar TL düzeyinde yatırımda bulunarak, günümüzde Türkiye genelinde pek çok noktada kendi altyapısını kullanmaktadır. Uluslararası ölçekte 10 milyonu aşkın aktif abonesiyle Türkiye’ nin en önemli operatörlerinden birisidir. Turkcell müşteri hizmetleri numarası 2019 bilgileri ile de tüm aboneleri ve abonesi olmayan tüketiciler hizmetlerine ilişkin çağrı merkezinden ayrıntılı bilgi alabiliyor.

2G/EDGE teknolojisi alanında Türkiye’nin 99.81% oranına, 3G teknolojisinde 91.21% oranına hizmet taşıyabilme kapasitesine sahip olan Turkcell, aynı zamanda da uluslararası alanda ilk 3 taşıyıcı mobil internet teknolojisinden birisine sahiptir. Zengin ürün yelpazesi ile de sadece mobil operatör hizmetleriyle sınırlı kalmayan bir ürün çeşitliliğini tüketicilerine sunuyor. 2010’ lu yıllarda yönetimsel yönden ciddi belirsizlik içerisinde bulunsa da özellikle fiber kablo altyapısı açısından yaptığı yatırımlar ile hem mobil operatör hem de internet hizmetlerinde Türkiye’ nin en yüksek hacimli şirketlerinden birisi konumunda bulunuyor.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ