Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Turkcell Superonline Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Turkcell Superonline çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Turkcell Superonline müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Turkcell Superonline, 2004’te kurulmuştur. Turkcell bunyesinde hizmet veren telekomünikasyon şirketidir. Genel olarak kendi kurduğu altyapısıyla verdiği fiber optik internet hizmetiyle bilinmektedir.

Turkcell Superonline müşterilerine şu hizmetleri sunmaktadır; bireysel, kurumsal ve toptan segmentteki müşterilerine; ses, veri, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma, kiralık veri hattı hizmetleri, katma değerli servisler, Turkcell Superonline Fiber, Turkcell Superonline ADSL, SuperNumara.

Turkcell Superonline evlere kadar 1000 mbps hıza ulaşan internet hizmetini sağlayan ilk ve en önemli firmalardan biridir. Fiber internet deneyimini müşterilerine sunan superonline her kesimden ülke ve insanlardan büyük beğeni toplamaktadır. Oldukça yaygın şekilde kullanılan superonline haliyle bu kadar büyük kitleye müşteri hizmetlerini en iyi şekilde sunmayı amaçlamaktadır.

Hızla gelişen ve değişen dünyamızda sürekli güncelliğini koruyarak ayrıca teknolojik alt yapısını sürekli geliştirerek müşterilerine hizmet sunmaktadır. Bu sektörde oldukça büyük yer edinen ve her geçen gün müşteri kitlesini büyüten superonline müşterilerine hizmet verebilmek adına turkcell superonline müşteri hizmetleri numarası aktif olarak çalışmaktadır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ