Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Turknet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Turknet gibi benzer müşteri veya abone sayısı oldukça iyi olan internet ve telekomünikasyon servis dağıtım şirketlerinin müşteri hizmetlerini aramak veya iletişim numarasını bulabilmek her zaman kolay değildir. Turknet müşteri temsilcilerine bağlanmaya çalışırken arama yoğunluğuna bağlı olarak bazı zamanlar bir süre bekleyebilirsiniz. Çağrı merkezinin hatlarınındaki arama yoğunluğuna göre müşteri temsilcileri size en kısa sürede dönüş yapacaktır, şikayetleriniz ve sorunlarınız ile yakından ilgilenecektirler. Turknet müşteri temsilcilerine bağlanabilmek için aşağıdaki iletişim yollarını kullanarak sorununuz hakkında destek veya yardım alabilirsiniz.


Turknet aboneleri veya abonesi olmak isteyebilir, abonelik sonlandırma veya yeni abonelik başvurusu iletebilir; soru, öneri ve isteklerinizi çok kolay bir şekilde iletebilirsiniz.


Turknet gerçek ve resmi çağrı merkezinden veya müşteri temsilcileri ile iletişime geçmeniz, en güvenli ve en doğru seçenektir. Nedeni ise kötü niyetli kişilere veya dolandırıcılara kişisel bigilerinizi vermeniz durumunda mağdur olabilme ihtimaliniz yüksektir.


Turknet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri telefon Numarası:
0 850 288 80 80  – 0 850 288 70 01

 

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ