Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Vakif Katılım Müşteri Temsilcisi Direkt Bağlanma

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Türkiye’nin ilk kamu bankalarından olan Vakıf Katılım birçok bankacılık ürün ve hizmeti için müşterilerinin sorunlarını online iletişim kanalları aracılığıyla ve çağrı merkezi tarafından çözüme ulaştırıyor. Sunmuş olduğu tüm hizmetler için karsilastiginiz sorunların çözümünde en etkili ve hızlı çözümü müşteri temsilcilerine ulaşalar yapabilirsiniz. Örneğin; Vakıf Katılım ticari kart başvurusu için başvuru durumunun takibi veya iptali için: 444 44 77 numaralı çağrı merkezini arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Çok uzun bir süre beklemeden doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanmak için müşteri hizmetleri numarasını aramanız yeterlidir.

Vakıf Katılım Bankası ile ilgili ürün ve sunmuş olduğu hizmetlere ilişkin yasadiginiz sorunların çözümü için doğrudan müşteri temsilcilerinden yardım almanız mümkündür.

Vakıf Katılım Bankası ile ilgili ürün ve sunmuş olduğu hizmetlere ilişkin yasadiginiz sorunların çözümü için doğrudan müşteri temsilcilerinden yardım almanız mümkündür.

Sayfası üzerinden 7/24 banka ile nasıl iletişim sağlayabileceğinizi ve ne gibi hizmetler alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Türkiye’nin en büyük kamu bankalarından biri olan Vakıf Katılım müşterilerine alternatif iletişim olanağı sağlar.

Vakıfbank Katılım İletişim Formu

Online müşteri iletişim formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra bankanın bütün hizmetleriyle ilgili şikâyet, istek ve önerilerinizi ulaşabilirsiniz. İletişim formu üzerinde yer alan istenilen bilgiler arasında kişisel bilgiler ve iletişim adresinin düzgün yazılması önemlidir. Aksi takdirde sorununuzun çözülmesinden sonra bankanın size hangi iletişim adresi üzerinden dönüş yapacağını belirlemesi zor olabilir.

Bağlantısı üzerinden Vakıf Katılım kredi kartı işlemleri dahil olmak üzere diğer bütün ürün ve hizmetler için isteklerinizi bankaya ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank Katılım İletişim E –  Posta Adresi

Vakıf Katılım Bankası ile digital ortamda resmi yazışmalarınızı gerçekleştirmek için kurumsal e – mail adresi üzerinden bağlantıya geçmeniz gerekir. E – mail adresinden yapacağınız yazışmaların hukuki sorumluluğu olduğunu unutmamanız gerekmektedir. vakı[email protected] e – mail adresi üzerinden banka ile yazışmalarınızı yapabilirsiniz.

Vakıfbank Katılım Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vakfı Katılım Bankası ile ilgili yaşadığınız sorunlarınızın çözümü için en hızlı ve etkili iletişim kanallarından biri çağrı merkezini aramaktır. Müşteri iletişim merkezi veya müşteri memnuniyeti merkezi tarafından ilgili telefon numaralarını arayarak Vakıf Katılım Bankası müşteri temsilcileri ile görüşmeniz mümkündür. Türkiye’nin en büyük katılım bankalasi olan Vakıf Katılım, sunmuş olduğu alternatif iletişim hizmetleri ile destek verir. Vakıf Katılım tüketici kredisi veya kredi kartları ile ilgili işlemlere ilişkin tüm konularda bankanın müşteri hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Vakıf Katılım Müşteri İletişim Merkezi: 0 850 202 1 202 – 444 44 77

Vakıf Katılım Müşteri Memnuniyeti Merkezi: 0 850 202 1 205

Vakıf Katılım Genel Müdürlük: +90 216 800 55 55

Vakıf Katılım İletişim Kanalları sayfası üzerinden tüm çağrı merkezi numaralarına ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank Katılım Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesapları üzerinden Vakıf Katılım Bankasının bütün güncel kampanyalarını ulaşabilir ve banka ile ilgili varsa yaşadığınız sorunlarınızı kesintisiz olarak resmi sosyal medya hesapları üzerinden çözüm yolu bulabilirsiniz. Vakıf Katılım kredi oranları da dahil olmak üzere diger tüm konularda sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz. Vakıf Katılım Bankası sosyal medya hesapları da aynı diğer kurumsal iletişim adresleri gibi hizmet sağlar . Sorunlarınızı Facebook, Twitter veya Linkedin adresleri üzerinden Vakıf Katılım Bankasını etiketleyerek ulaştırmanız durumunda tarafınıza en kısa sürede geri dönüş sağlanır. Resmi hesaplar ve banka çalışanlarıda dahil olmak üzere hiç kimseyle kişisel bilgilerinizi ve bankacılık bilgilerini paylaşmayınız.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ