Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Vakifbank Müşteri Hizmetleri Iletişim Bilgileri

ADRES
Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No: 7/ A – B 34768 Ümraniye / İstanbul
TELEFON
FAKS
0 216 724 39 09
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Vakifban, musterileriyle çok ilgilenen bankalardan biri Müşteri destek iletisim alanini en aktif kulanan bankalardan. Vakıfbank iletişim adresi sayesinde 7/24 kesintisiz iletişim kanallarını kesintisiz olarak kullanır ve tamamıyla müşteri problem çözme odaklı. Dijital bankacılık, telefon bankacılığı, posta veya faks ile Vakıfbank müşteri hizmetleri kapsamındaki tüm hizmetleri kullanmanız mümkün. Vakıfbank’ın olanaklarından memnun kalmasanız dahi tüm iletişim kanallarından birinden dile getirebilirsiniz.

Vakıfbank Destek Hattları Sayfaları

Vakıfbank urunlerinde ve hizmetlerinde yaşadığınız sorunların çözümleri aşağıdaki yardim sayfalarının biri ile de müşteri desteğine başvurabilirsiniz.

Bu sayfalardan biri ile destek alamazsanız direkt iletişim formunu a kullanabilirsiniz.

Vakıfbank İletişim Formu

Bu form ile beraber öneri şikayet veya taleplerinizi direkt iletebilirsiniz. Ayrıca banka kartları, mevduat hesapları, ATM, krediler ve birçok bankacılık işlemleriniz için e bu formu kullanabilirsiniz.

Vakıfbank İletişim Elektronik posta Adresi

Bunların dışında Vakıfbank’in KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) adresi üzerinden de iletişime gecmeniz mümkündür. Yaptığımız tüm yazışmalara dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü yazışmalar hukuki bir nitelik taşımakta ve müşteri yazdığı her kelimeden sorumludur.

Vakıfbank Şikâyet Hattı

Vakıfbank müşterilerine çok önem verir ve bu konuda her türlü şikayetileri de çok dikkatli değerlendirir. Bu şikayet hattı üzerinden ayrıca banka kartı ve kredi kartı kayıp çalıntı işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için +90 216 724 10 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri Temsilcisi Numarası

Vakıfbank müşteri temsilcisiyle görüşmek isteyen müşterilerin:

 • 0850 222 07 24

Numaralı telefonu aramaalri yeterli olacaktır. sizi sesli konuş servisi ile buluşturacak bu numara sayesinde kısa sürede bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Vakifbank, bankacılık işlemleriniz için müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için aşağıdaki adımları inceleyin.

 • 0 850 222 0 724’ü arayın,
 • Kimlik doğrulamamyapildiktan sonra,
 • 2 tuşlanır ardindan sinyal sesinden sonra yeniden 2 tuşlanır,
 • Ardından 7 tuşlanarak musteri temsilcisi ile iletişime geçilir.

Vakıfbank Sosyal Medya Hesapları

Vakıfbank’ın güncel ve kurumsal sosyal medya adresleri aşağıdaki gibidir.

Diger çoğu bankalar gibi vakıfbank a sopayla medya aracılığıyla müşterilerine çeşitli bankacılık islemleri tanır. Şikâyet öneri gibi işlemlerinizi buralardan da yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta kişisel bilgilerinizi (parola, tc vs.) Banka projeli dahi kimse ile paylaşmayınız.

Vakıfbank Posta Adresi

Bu iletişim kanalları dışında Vakıfbank’a posta yoluyla iletişime geçmek istiyorsanız aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz.

 • Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No: 7/ A – B 34768 Ümraniye / İstanbul

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

 1. Murat dedi ki:

  Vala ne yalan soylim en kaliteli iletişim sağlayan banka. Belki de bebim için öyle bilmiyorum artık. Telefon da beklemek istemezseniz onlar arayabiliyor. Diğer bankalarda görmedim mesela. Hicbir banka bana kredi vermezken 20 bine kadar kredi verdi. Devlet bankası ayrı oluyorum.

 2. Cengiz dedi ki:

  Sosyal medyadan bot ile konuşuluyor?

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ