Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Vatan Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Vatan Bilgisayar çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Vatan Bilgisayar müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Vatan Bilgisayar şikayet hattına erişebilirsiniz. Vatan Bilgisayar müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar, 1983 yılında Türkiye’nin ilk bilgisayar mağazasıdır. Ülkemizde toplamda 53 ilde bulunan 115 mağazası ile 3800 çalışanı ile faaliyetlerini hızla sürdürmektedir. Vatan Bilgisayar, sektörünün öncü ve gözde markalarından birisidir. Yaptığı indirim ve kampanyalarla birçok müşterisinin güvenini kazanmıştır.

Vatan Bilgisayar’da birçok ürün kategori bulunmaktadır. Bu kategorilerin geneline bakacak olursak şöyledir; Telefon, Bilgisayar, Bilgisayar Parçaları, Foto & Kamera, TV & Ev Elektroniği, Ofis Malzemeleri, Aksesuarlar, Oyun & Hobi, Ev Aletleri & Kişisel Bakım. Bu kategorilerde sunduğu binlerce ürün seçeneği ile uygun fiyat politikası müşterilerini memnun etmektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ