Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Vestel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Vestel çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Vestel  müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Vestel, 1984 yılında kurulmuş elektronik firmasıdır. 1994 yılından bu yana Zorlu Holding tarafından işletilmektedir. Zorlu’nun satın almasıyla birlikte Vestel, elektrik, elektronik, bilgi teknolojisi, savunma sanayi gibi elektronik ürünleri üretip satışını yapmaktadır. Vestel’in tüm üretimlerini gerçekleştirdiği fabrikası Manisa’da 1.1 milyon metrekarelik alanda yer almaktadır.

Vestel, dünya üzerinde ürünlerinin pazarlama ve satışını gerçekleştirmektedir. Yurtdışında 16 yurt içinde 7 olmak üzere toplamda 23 alt şirketi bulunmaktadır.

Son zamanlarda tamamen yerli yapım olan Venüs modeliyle bilinir. Beyaz eşya, ev elektroniği, cep telefonu, televizyon gibi birçok elektronik ürün kategorisinde ön plana çıkmaktadır.

Türkiye’de en bilinen 10 şirket arasında bilinmektedir. Ayrıca Vestel, Avrupa’da ve Türkiye’de televizyon sektöründe öncü markadır. Vestel’in sahibi olduğu şirketler şöyledir: Vestel, Regal, Finlux, Seg, Vestfrost, Luxor, Windsor, Techwood, Nexon, Servis, Atlantic, Electra, Dikom.

Vestel günümüzde Türkiye piyasasında oldukça büyük bir yer edinmiştir. Yurt dışı bir çok ülkeye ihracat yaparak küresel anlamda ilerlemesine devam etmektedir. Günümüzde özellikle tv ve ses, mobil cihazlar, beyaz eşya, ankastre, küçük ev aletleri, ısıtma ve soğutma sistemleri, yazar kasa, dizüstü bilgisayar ve uydu sistemleri gibi genel başlıklar altında birbirinden farklı bir çok ürün ile müşterilerine hizmet vermektedir. Ürünleri kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmekte ve talep görmektedir. Kullanıcılara en iyi ürünleri kaliteli ayrıca ekonomik olarak sunan firma haliyle gün geçtikçe talep görmeye devam etmektedir.

Vestel Whatsapp Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0536 075 4 123

Vestel Canlı Destek Hattı

Vestel Yetkili Servis Başvuru Formu

Vestel İletişim Formu

Vestel Online Destek Merkezi

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ