Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Vodafone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Bu makalemizde Vodafone müşteri hizmetleri numarası 2020, Vodafone telefon numarası, Vodafone iletişim, Vodafone müşteri temsilcisi gibi konular hakkında bilgi vereceğiz.

VODAFONE MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Birleşik Krallık merkezli olarak faaliyet gösteren telekomünikasyon markası Vodafone, başta Birleşik Krallık olmak üzere uluslararası ölçekte 1991 yılından bu yana faaliyet gösteriyor. Dünya genelinde 30 farklı ülkede GSM operatörlüğü hizmet veren Vodafone’ nun bünyesinde bulunan Vodafone Global Enterprise ise 65 farklı ülkede kurumsal müşteriler için telekomünikasyon ve IT hizmetleri de veriyor. Hizmet verdiği ülkeler arasında Türkiye’ de bulunan Vodafone, 2012’ den beri Türk GSM kullanıcılarına operatör hizmeti veriyor. Şirketin adı “Voice”, “Data” ve “Phone” kavramlarının hecelerinden esinlenerek, oluşturulmuştur. Türkiye genelinde yaklaşık 4000 civarındaki personeliyle 1260 cep merkezi aracılığıyla hizmet veriyor. Türkiye’ de GSM kullanıcılarına yönelik olarak 2G, 3G, 4.5G, LTE HSPA, GPRS, EDGE, SMS, MMS, MVS ve Bas Konuş ile birlikte telesekreter hizmetleri vermektedir. Türkiye’ de resmi olarak faaliyet gösteren bir operatör markası olmasıyla abonelerine ve diğer tüm GSM tüketicilerine yönelik olarak Vodafone müşteri hizmetleri numarası 2020 güncel bilgileri ile müşteri desteği de sağlamaktadır.

Türkiye genelinde 21 milyonu aşkın aktif abone sayısı ile en büyük ikinci GSM operatörü konumunda bulunuyor. Bireysel ve kurumsal müşterilerine yönelik olarak farklı paket, ürün ve hizmet seçenekleri sunarak, en ideal GSM kullanımının oluşturulabilmesini sağlıyor. Cep telefonu, cep telefonu ekipmanları, tablet bilgisayar, modem gibi ürünler sunan Vodafone hizmet yelpazesinde mobil ve sabit telekomünikasyon hizmetleri bulunuyor. Özellikle de Vodafone GSM operatörü hizmetlerinin yanı sıra Vodafone sabit hat ve Vodafone internet hizmetleri de bulunmaktadır. Telekomünikasyon kategorisinin her alanında faaliyetleri bulunan Vodafone, müşteri destek hizmetleri açısından da en dinamik yapıya sahiptir. Tüm hizmetleri ve ürünleri ile ilgili olarak hem müşterilerinin hem de müşterisi olmaya tüketicilerin hızlı ve kaliteli bir destek hizmeti alabilmesi için Vodafone müşteri hizmetleri numarası 2020 ile hizmet veriyor.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ