Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Wiky Watch Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Wiky Watch çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Wiky Watch müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Wiky Watch şikayet hattına erişebilirsiniz. Wiky Watch müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

WİKY WATCH ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Teknolojinin kolaylıklarını ve olumlu yönlerinden birini size akıllı çocuk saatleri şeklinde sunuyoruz. Her çocuk bize aittir sloganıyla hareket ediyoruz. Onlar için hem kullanımı eğlenceli sizler içinde huzur ve gönül rahatlığı anlamına gelen %100 orjinal Wiky watch Akıllı Çocuk saatlerinin Türkiye distribütörlüğünü üstlendik.

Çağrı merkezi numaramız ile bizlere ulaşabileceğiniz gibi Whatsapp bilgi hattımızdan da ulaşabilirsiniz. Veya sosyal medyadan da talep ve fikirlerinizi iletebilirsiniz.

Bize telefon ile ulaştığınızda akıllı çocuk saatlerinin modelleri ve özellikleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz; Wiky Watch Saatler; Wiky Watch S, Wiky Watch 1, Wiky Watch 2, Wiky Watch, 3 Wiky Watch 3 Plus, Wiky Watch 4, Wiky Watch, Fenerbahçe Wiky Serisi, Beşktaş Wiky Serisi.

Bu saatlerin üretilme amacı çocuklarımız. Hem saat hem telefon olan bu teknolojik ürünlerin özellikleri şöyledir: Rehber Belirleme, SOS Acil Arama, Koldan Çıktı Uyarısı, Sesli Mesajlaşma, Yazılı Mesajlaşma, Elektronik Çit, Ayak İzi Özelliği, Harita (anlık konum takibi), Saati Sessize ve Titreşime Alma, Dokunmatik Ekran, Renkli Ekran, Kamera, Albüm, Fener Özelliği, Matematik Oyunu ve Wiky Watch 4 de son gelen teknoloji olarak görüntülü konuşma.

Wiky Watch çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ