Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Wirecard Çağrı Merkezi Numarası Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Türkiye’de tüm GSM operatörlerinin 1 numaralı iş ortağı olarak çalışmayı hedefleyen bir firmadır. Mobil ödeme alanında oldukça ilerde olan Mikro Ödeme/3PAY, 2014 yılının Kasım ayında Wirecard AG’nin tamamını satın almasıyla piyasada varlığını arttırmıştır. Piyasadaki 17 yıllık tecrübesiyle, Wirecard AG çevrimdışı, çevrim içi veya mobil olarak 25.000’den fazla müşteriye hitap ederken en iyi şekilde destek sunmaktadır. Firma son teknoloji ödeme hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca müşterilerin kendi uluslararası ödeme stratejilerini geliştirmeleri konusunda büyük bir destek vermektedir.

Bünyesinde birçok çalışan bulunduran Wirecard gün geçtikçe büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetini oldukça önem veriyor. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmak amacıyla Wirecard çağrı merkezi numarası müşterileri ile sizlere ne iyi şekilde destek olmayı amaçlıyor.

Frankfurt Borsa’sında işlem gören ilk 30 teknoloji şirketinden biri olarak çalışmalarına devam etmektedir. Müşterilerine birçok farklı ödeme yöntemini uçtan uca hizmet olarak sunmaktadır. Wirecard AG bünyesine katılan Wirecard Türkiye de, mobil ödeme pazarındaki liderliğine oldukça önem vererek kendini geliştirmektedir. Ödemeyle ilgili son kullanıcının ihtiyaç duyduğu her alanda yeni çözüm ve ürünler ekleyerek gelişimine devam etmektedir. Kredi kartı ve son teknolojiler pazarına da aktif bir şekilde giriş yapan firma günden güne büyümesine devam etmektedir. Artık son kullanıcının ödeme yaptığı her an ve her mecrada müşteriye dokunabilmek adına kendini sürekli güncelleyen ve geliştiren firma oldukça beğeni toplamaktadır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ