Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Xiaomi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Xiaomi, 2010 yılında Çin merkezli olarak kurulmuş bir teknoloji şirketidir. Dünyanın en büyük dördüncü akıllı cihaz üreticisidir. İlk ürününü 2011 yılında piyasaya süren Xiaomi, kalitesi ve bütçe dostu fiyatıyla dünya üzerinde oldukça fazla ilgi görmüş, kısa sürede büyük bir ilerleme kaydetmiştir.

Xiaomi şu ürün gruplarında üretimler yapıp satışını yapmaktadır; akıllı telefonlar, mobil uygulamalar, powerbank, dizüstü bilgisayarlar. Xiaomi, ürettiği piyasanın en kaliteli denilebilecek ürünlerini uygun fiyatlarla halkla buluşturunca oldukça sevilmiştir. Xiaomi; Global Mainland Çin Hong Kong Tayvan Singapor Malezya Filipinler Hindistan Endonezya Brezilya ülkelerinde resmi olarak satış gerçekleştirmekte, diğer ülkelerde distribütörler aracılığıyla satışlarını sürdürmektedir.

Xiaomi’nin Türkiye için herhangi bir xioami çağrı merkezi numarası iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak aşağıda bulunan İngilizce Xiaomi Destek sayfasından destek alabilirsiniz.

Xiaomi iki bin on yılında “herkes için yenilik” vizyonuyla girişimci Lei Jun tarafından kurularak günümüze kadar uzanan serüveninde asla kaliteden taviz vermemiştir. Firma, son teknoloji ile üretilmiş yüksek kaliteli ürünlerin herkes tarafından ulaşılabilir olması gerektiğine inanarak hareket ettiği için kaliteyi uygun fiyata sunmaktadır.Mi hayranlarının yardımları ile ve onlar için fevkalade donanım, yazılım ve internet hizmetleri üretirken müşterilerinin  geri bildirimlerini önemseyerek bu alanda en iyi olma amacıyla çalışmaktadır. Mi ve Redmi akıllı telefonlar, Mi Televiyonlar ve set üstü kutular, Mi yönlendiriciler, ve akıllı ev ürünleri, giyilebilir ürünler ve diğer aksesuarları da içeren Mi Ekosistem ürünlerinden oluşan ürünleri geliştirerek ürün yelpazesini genişletmeye ve bu işlemleri yaparken de müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Xioami destek merkezi üzerinden aklınıza takılan konularda destek talebinde bulunabileceğiniz gibi önceden yaşanan olası sorunların da çözümlerine erişebilirsiniz. Müşterilerine önem verdiği için her gün kendini bu anlamda ilerleterek en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen firmaya sizlerde görüş, öneri, şikayet ve isteklerinizi rahatlıkla iletebilirsiniz.

Xiaomi Destek Merkezi

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ