Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Xiaomi Müşteri Hizmetleri / İletişim / Çağrı Merkezi / Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR


Çin merkezli akıllı telefon ve cihaz üreticisi Xiaomi, Türkiye satışlarının ardından farklı iletişim yolları ile destek vermeye başlamıştır. Farklı birçok online işlem kanalı aracılığıyla veya doğrudan çağrı merkezini kullanarak Xiaomi cihazlarınızla ilgili yaşadığınız olduğunuz sıkıntıları firma yetkililerine ulaştirabilirsiniz. Xiaomi sosyal medya hesapları üzerinden ve kurumsal çağrı merkezi aracılığıyla tüm sorunlarınız için hızlı yanıt alabilirsiniz.

Xiaomi, akıllı cep telefonlarından elektrikli scootera kadar daha birçok farklı yeni nesil cihazlarıyla Türkiye’de hizmet vermeye devam etmektedir. Xiaomi Türkiye tarafından, Türkiye’deki kullanıcılar için kurumsal iletişim hizmeti vermektedir.

Xiaomi Resmi Sosyal Medya HesaplarıFirmaların sosyal medya hesapları üzerinden aktif olarak takip edilmesinin üzerine birçok hizmet canlı destek hizmeti sağlayan sosyal medya hesapları üzerinden yapabilirsiniz. Xiaomi Türkiye hakkında yaşamış olduğunuz sorunlarınızı firmaya en kısa sürede iletmek için:Üzerinden hızlı işlem gerçekleştirebilirsiniz.


Xiaomi Yetkili ServisleriXiaomi cihazlarınızla ilgili yaşamış olduğunuz sorunlarınızla ilgili olarak aşağıdaki linklerle bir yetkili servis ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Xiaomi İletişim E – Posta Adresi

Xiaomi yardım hattı ve raporlama süreci hakkında bilgi almak için Xiaomi e – mail adresinden destek sağlayabilirsiniz. Xiaomi kurumsal web sayfası üzerinden paylaşılan e –mail adresine mesaj göndererek, sorunlarınız ile ilgili iletişime geçmek için: Xiaomi iletişim sayfası üzerinden bulunduğunuz ülkeye göre müşteri hizmeti adreslerini bulabilirsiniz. Türkiye’deki kullanıcılar için İngilizce olarak destek sağlanmaktadır. İngilizce destek için:

Xiaomi İletşim E-Mail Adresi[email protected]

Adresini kullanabilirsiniz.

Xiaomi Müşteri Hizmetleri NumarasıPazar günleri ve resmi tatillerde kapalı olan çağrı merkezine çalışma günleri içinde 09.00 – 17.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Firma ile iletişim sağlamadan önce bulunduğunuz yerde yetkili servis olup olmadığını öğrenmelisiniz. Yetkili servis olan yerlerdeki kullanıcılar doğrudan mağazalara giderek daha kısa sürede işlem yapabilirsiniz.

Xiaomi Müşteri Hizmetleri Numarası : 0850 305 19 23

Xiaomi Müşteri Temsilcisine Direkt BağlanmaXiaomi dünya akıllı telefon üreticileri arasında ilk sıralarda yer aldıktan sonra Türkiye’deki ve dünyanın pek çok yerindeki müşterileri için çağrı merkezleri üzerinden hizmet vermeye başlamıştır.
cçağrı merkezi üzerinden beklemeden misteri temsilcisi ile direkt görüşebilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ