Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Yapıkredi Bankası Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

ADRES
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. Genel Müdürlük: Yapı Kredi D Blok Plaza Büyükdere Cad. Levent 34330 Beşiktaş – İstanbul
TELEFON
FAKS
90 212 339 60 00
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Yapı Kredi Bankası, müşterilerinin yaşayabileceği sorunlara yönelik en çabuk hizmeti sunmak adına alternatif birçok iletişim yöntemleri sağlamaktadır. Yapı Kredi iletişim kanalları üzerinden; telefon, e –mail, sosyal medya, faks vb. yöntemlerinden birini tercih ederek en kısa sürede içerisinde banka ile ilgili sorun, şikayet veya önerilerinizi iletebilirsiniz.

Yapı Kredi Destek MerkeziYapı Kredi Bankası ile iletişime geçmeden önce kurumsal web sayfası üzerinden aradığınız hizmetin sunulup sunulmadığını öğrenmeniz işlemlerinizi kolaylaştıracaktır. Yapı Kredi destek merkezlerine:


Yapı Kredi İletişim FormuYapı Kredi Bankası ile en hızlı yöntemle iletişime geçmek için:Üzerinden anında erişim sağlayabilirsiniz. Ister Yapı Kredi müşteri olun ister olmayın o fark etmeksizin online hizmet sayfası üzerinden tüm konularda destek alabilirsiniz.

Yapı Kredi İletişim E – Posta AdresiYapı Kredi Bankası tarafından sunulmuş olan ürün ve hizmetler için şikayet, talep ve önerileriniz için Yapı Kredi Çözüm adresi üzerinden:

Yapı[email protected]ıkredi.hs02.kep.tr

Adresi üzerinden anında sorunlarınıza yanıt alabilirsiniz.

Yapı Kredi Şikayet HattıYapı Kredi Bankasının sunduğu ürün ve hizmetlere yönelik karşılaşacağınız tüm sorunlar için banka tarafından belirtilmiş olan şikayet hatlarını kullanabilirsiniz. Yapı Kredi müşterileri için bireysel sesli akıllı yanıt sistemi ile birçok soruna anında çözebilirsiniz.

Yapı Kredi Çözüm Kanalları

Bağlantı adresi üzerinden size en uygun şikayet hattını belirleyeler ister elektronik olarak isterseniz de telefonla yardım alabilirsiniz.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri NumarasıYapı Kredi Bankası tarafından farklı bankacılık işlemleri içinde farklı müşteri hizmetleri numarası oluşturulmuştur. Tüm işlemleriniz için:

Yapı Kredi Bireysel Müşteri İletişim Merkezi Numarası: 444 0 444 / 0850 222 0 444

Yapı Kredi Kurumsal Müşteri İletişim Merkezi Numarası: 444 0 448 / 0850 222 0 448

İletişim numaralarını arayabilirsiniz. 7/24 kesintisiz hizmet sağlayan Yapı Kredi çağrı merkezi sayesinde ister kurumsal isterseniz de bireysel müşteri işlemlerinizi dakikalar içinde yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Müşteri Temsilcisine Direkt BağlanmaYapı Kredi Bankası müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için 444 0 444 veya 444 0 448 numaralarından birini arayarak:

  • İşlem menüsü seçilir (1 kredi kartı – 2 bankacılık işlemleri)
  • Ardından 0’ı tuşlayarak doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Yapı Kredi Sosyal Medya AdresleriYapı Kredi Bankası ile sosyal medya yoluyla iletişime sağlamak isteyen kişiler için kurumsal sosyal medya hesapları:Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ