Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Yemek Sepeti Müşteri Temsilcisine Nasıl Bağlanır

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Türkiye’nin en büyük kurumsal online paket servis firmalarından biridir yemeksepeti. Bu sebeple müşteri farklı bir çok kanal ile iletişim sağlamak mümkündür. Kaliteli bir firma olduğu gibi müşteri iletişimine de aynı şekildeki kaliteyle gerekli çözümü sunmaktadır. Yemeksepeti iletişim telefon numarası: 444 5 445. Bu numara ile Yemeksepeti müşteri hizmetlerine kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Yemek Sepeti Müşteri İletişim Merkezi Sayfası

Yemeksepeti ile firmanin tüm iletisimbkanallarina bu sayfa ile ulaşmanız mümkün. Bu iletişim kanalı sayesinde, mobil, e posta, canmış destek gibi tüm iletişim kanallarına erişebilir. Buradan dilek, öneri, şikayet ve problemlerinize çözüm bulabileceksiniz.

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yemeksepeti firmasi tarafından sunulan iletişim kanalları numaraları sayesinde temsilci vasıtasıyla tüm sorunlarınızı çözüme kavusturabilirsiniz.

  • Yemeksepeti Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 5 445
  • Yemeksepeti Genel Merkez Numara: +90 212 359 18 00

Yemek Sepeti İletişim E-mail Adresi

Firma ile mail iletişimi kurmak isteyen müşteriler [email protected] adresine sorun, öneri, şikayet vb. ile beraber gercek iletişim bilgilerini yazarak müşteri destek platformundan yararlanabilir.

Yemek Sepeti Canlı Yardım

Yemeksepeti web sayfası ve mobil uygulamasında canlı destek hizmeti sunmaktadır. Burada siparişleriniz ile ilgili odunlarınızı çözüme kavusturabilirisniz. Bunun dışında bu vanlı destek sayfası üzerinde diğer iletişim kanallarından olduğu gibi burada da dilek, şikayet, öneri gibi ihtiyaçlarınızı paylaşabilirsiniz.

Yemek Sepeti Sosyal Medya Hesapları

Yemeksepeti resmi sosyal medya hesapları üzerinden güncel kampanyalardan anından haberdar olabilirsiniz. Bunun haricinde her türlü sorunlarınıza buradan da cevap bulabilirsiniz. Yemeksepeti resmi sosyal medya hesapları aşağıdadır.:

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ