Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Zentech Servis Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Zentech Servis çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Zentech Servis müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Zentech Servis şikayet hattına erişebilirsiniz. Zentech Servis müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

ZENTECH SERVİS ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI

Zentech Servis kurduğu geniş servis ağı ile hizmet kalitesini bir araya getirebilmenin ödülünü Apple firması tarafından da almıştır. Apple şirketi servis kalitemizi Apple Premium Servis sağlayıcısı unvanını vererek bir kez daha onaylamıştır. Türkiye’nin 10 ilinde; İzmir, İstanbul, Adana, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kayseri, Samsun’ dan 0 850 255 00 99 numaralı çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Bireysel veya kurumsal her tür ihtiyaçtan dolayı apple markasının dünya çapında sunulan standardına uygun kaliteli hizmetin alınması için çağrı merkezimiz ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Zentech Servis çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

ZENTECH SERVİS MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Zentech Servis, Apple’ın “bak ve hisset” standartlarına uygun servis sağlayıcısı olması ve hizmeti aynı standartta bozmadan sürekliliğini sağlaması açısından dikkat ve emek harcamaktadır. Müşteri hizmetleri numaramız ile hizmet başlangıcı sağlamaktadır. Başarılı bir hizmet ağı yönetebilmenin başlıca noktasına empatiyi yerleştirdiğimiz de ne yapmamız gerektiği ve hangi aşamalardan geçerek bu noktaya ulaşabileceğimizin haritası oluşmaktadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Zentech Servis müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ