Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Bu makalemizde Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası 2019, Ziraat Bankası telefon numarası, Ziraat Bankası iletişim, Ziraat Bankası müşteri temsilcisi gibi konular hakkında bilgi vereceğiz.

ZİRAAT BANKASI MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI 2019​

Türkiye’de aktif olarak faaliyet gösteren 3 büyük kamu bankasından birisi olan Ziraat Bankası, işlem hacmi ile Türkiye’ nin uluslararası alandaki en değerli bankaları arasında yer alıyor. Türkiye genelinde ve yurtdışında gerçekleştirilen devasa yatırımlara sunduğu kredi destekleri ile ciddi Pazar hacmine sahiptir. 1863 yılında Cumhuriyet öncesi Osmanlı Devleti döneminde Mithat Paşa tarafından kuruluşu gerçekleştirilen Ziraat Bankası’ nın o dönemki adı “Memleket Sandıkları” şeklindeydi. Cumhuriyet dönemiyle birlikte Ziraat Bankası adını aldı. Bankacılık sektöründe “Bir Bankadan Daha Fazlası” sloganı ile faaliyetlerini sürdürmekte olan Ziraat Bankası’ nın bankacılık sektöründeki hizmetlerine ilişkin bilgi almak ya da mevcut işlemlere ilişkin destek almak üzere Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası 2019 üzerinden direkt olarak müşteri temsilcisiyle görüşme gerçekleştirilebiliyor.

Ziraat Bankası, uluslararası kapsamda Türkiye’ nin en değerli birkaç bankasından birisidir. Türkiye genelinde baraj, köprü, otoyol, nükleer santral, havaalanı gibi yüksek maliyetlere sahip olan projeler için kamu ve özel sektöre yönelik olarak kredileri bulunmaktadır. Desteklediği büyük projeleri ile her geçen gün büyüyen Türkiye’ nin en büyük kamu bankası Ziraat Bankası, geniş hizmet portföyü ile kamu ve özel sektöre kurumsal hizmetlerinin yanı sıra bireysel tüketicilere yönelik olarak da hizmet çeşitliliği bulunuyor. Bireysel, girişimci, kurumsal, KOBİ, Çiftçi gibi Türkiye ekonomisinin tüm yapı taşlarına yönelik olarak farklı kampanya ve ürünleri ile faaliyet gösteren Ziraat Bankası’ nın hizmetlerine ilişkin bilgi almak ya da işlemlerde yaşanan teknik sorunlar vb. için Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası 2019 ile hızlı ve kolay şekilde teknik destek alınabiliyor.

Sosyal sorumluluk, kültür ve sanat, spor gibi alanlara yönelik önemli yatırım ve bağışları ile de dikkat çeken Ziraat Bankası, uluslararası alanda da en dinamik bankalardan birisidir. Ziraat Bankası’ nın New York, Londra, Bakü, Atina gibi dünyanın önemli şehirlerinde şubeleri bulunuyor. Ziraat Bankası’ nın yurtdışındaki şubeleri arasında ayrıca Bakü, Sofya, Bağdat, Tiflis, Karakum, Akdoğan, Gazimağusa, Erbil, Bağdat, İskeçe, Gümülcine, Cidde ve Karaoğlanoğlu gibi şehirlerde bulunmaktadır. Ayrıca Ziraat Bankası’ nın Tahran ve Karaçi şehirlerinde de temsilcilikleri bulunuyor. Bu şekilde uluslararası düzeyde faaliyet gösteren Türk bankacılık kuruluşlarından birisi olan Ziraat Bankası, müşteri hizmetleri alanında da hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine yönelik olarak son derece dinamik bir hizmet yapısına sahiptir. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası 2019 ile kolayca Ziraat Bankası’ nın müşteri temsilcileriyle görüşme gerçekleştirilebiliyor.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ