Site Rengi

Kolayiletisim.com: Iletişimin En Kolay Adresi

Ziraat Katılım Müşteri Temsilcisi Direkt Bağlanma

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Türkiye’nin en köklü kamu bankası olan ve bünyesinde katılım bankacılığı alanında hizmet sunan Ziraat Katılım Bankası, tüm bankacılık ürün ve hizmetleri ile ilgli sorun yaşayan müşterilerine hızlı iletişim olanağı vermektedir. Ziraat Katılım kredi kartı ve en uygun kredi ürünleri başta olmak üzere bir cok konuda bankanın tüm hizmetlerine ilişkin online iletişim merkezi veya çağrı merkezi tarafindan destek alabilirsiniz. Kaliteli ve hızlı hizmet sağlamak adına birçok farklı iletişim yolu sunan Ziraat Katılım, telefon bankacılığı ile birçok işlemin banka şubelerine gitmenize gerek kalmadan en kolay şekilde çözüm sağlıyor.

Ziraat Katılım Bankası Destek Merkezi

Ziraat Katılım tarafından sunulan bütün hizmetler için bankanın iletişim kanallarını kullanarak hızlı hizmet almanız mümkündür. 7/24 hizmet sağlayan Ziraat Katılım müşteri iletişim merkezi tarafından Türkçe, Arapça ve İngilizce destek sunmaktadır.

Ziraat Katılım İletişim Kanalları


Bağlantı adresi üzerinde yer alan bankanın iletişim kanallarına ve iletişim hizmetleriyle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Müşteri iletişim merkezi tarafından sosyal medya hesaplarına kadar tüm iletişim sayfalarına tek bağlantı adresi üzerinden ulaşım sağlamanız mümkündür.

Ziraat Katılım Müşteri İletişim Formu

Ziraat Katılım hizmetleri tarafından oluşturulan bankacılık ürün ve hizmetlerine ilişkin istek, şikayet ve önerilerinizi online iletişim formu tarafından bankaya ulaştırmanız mümkündür. Bunun için Ziraat Katılım Bankası müşteri iletişim formunda olan bilgileri tam ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Ziraat Katılım tüketici kredisi hizmetleri başta olmak üzere banka tarafından sunulan tüm hizmetlere ilişkin sorunlarınızı aynı iletişim formu üzerinde yer alan konu ve mesaj bölümüne göre iletmeniz mümkündür.

Ziraat Katılım İletişim E – Posta Adresi

Ziraat Katılım Bankası ile ilgili resmi yazışmalarınızı elektronik posta ile yapmak isteyen kişilerin  [email protected] adresine e – posta iletmesi mümkündür. Banka ile yazışma başlatmadan önce online iletişim kanalları tarafindan şikayetinizin çözülüp çözülemeyeceğini bakmanızı öneririz.

Ziraat Katılım Müşteri Hizmetleri Numarası

Ziraat Katılım müşterisi olmayan müşteriler için de banka tarafından aynı numara üzerinden iletişim sağlanır. Ziraat Katılım ticari kart başvurusu dahil olmak üzere birçok işlemi çağrı merkezi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Katılım Çağrı Merkezi: 0 850 220 50 00

Ziraat Katılım Genel Müdürlük: 0 212 404 10 00

Ziraat Katılım Fax: 0 212 404 10 99

Ziraat Katılım Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma Yöntemi

Ziraat Katılım Bankası çağrı merkezini aradıktan sonra çok uzun bir süre bekletilmeden müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Ziraat Katılım Bankası müşteri hizmetlerine doğrudan ulaşmak için sırasıyla:

‘’2 – 0 – 1’’

Rakamlarını tuşlayabilirsiniz.

Ziraat Katılım Sosyal Medya Hesapları

Bankaların sosyal medya hesapları üzerinden müşterilerine çok daha hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet sağlamasının ardından birçok kişi tarafından bu hesaplar kullanılmıştır. Ziraat Katılım kredi oranları, güncel kampanyalar, sorun görüş ve öneriler gibi birçok detaya sosyal medya hesapları sayesine erişim sağlayabilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ